Rozhovor s jednou z nejúspěšnějších českých
modelek na livechatu

Lákají vás vysoké výdělky, ale nevíte jakou cenou jsou vykoupeny? Zajímá vás jak přesně live show probíhá a jaké diváky na livechatu můžete potkat? Odpovědi najdete v exkluzivním rozhovoru s jednou z nejúspěšnějších webcam modelek v České republice.

ASI NELZE ZAČÍT JINOU OTÁZKOU NEŽ PROČ A JAK JSI NA LIVECHATU ZAČALA?

Důvod byl prostý, chtěla jsem vydělat peníze. Už od 15 let jsem příležitostně pracovala jako modelka a byla jsem zvyklá živit se tělem. Poslední ročník na gymnáziu jsem chtěla už nějakou stálejší práci a v rádiu jsem zaslechla reklamu na live chat studio a zkusila to. Tam jsem se chvilku rozkoukávala a zjišťovala jak tento byznys funguje. Vydržela jsem tam jen půl roku, protože studio si bralo půlku z toho co jsem dokázala vydělat. Tak jsem se vydala vlastní cestou a zaregistrovala se přímo na LiveJasmin, největším erotickém videochatu, kde pracuji z domu dodnes.

JAK DLOUHO UŽ NA LJ TEDA PRACUJEŠ?

Na LiveJasmin jsem registrovaná od roku 2009, erotický chat mě teda živí šestým rokem. Jednu chvíli jsem zkoušela pracovat i na dalším chatu současně s LJ, ale nestíhala jsem to.

JAK MOC LUKRATIVNÍ TATO PRÁCE JE?

Konkurence i úroveň holek na LiveJasmin rok od roku roste, ale když se tu modelka dobře zavede, pořád se tu dá slušně vydělávat. Můj měsíční výdělek je mezi 150 tis. až 250 tis. Kč. Jsou tu ale i holky, co vydělávají několikanásobně víc, takže já jsem na LJ taková střední třída. Začátky jsou ale docela těžké. První rok byl hlavně o učení, nabývání zkušeností a budování věrné klientely. A teď můžu říct, že to byl asi i rok nejdůležitější, odděluje se zde totiž "zrno od plev".

CO MAJÍ TYTO TOP HOLKY NAVÍC, CO TY NEMÁŠ? ATRAKTIVNĚJŠÍ NEŽ TY UŽ MŮŽE BÝT JEN MÁLOKDO...

Díky:) Dá se říct, že atraktivní vzhled, výrazný makeup a krásné sexy prádélko, různé kostýmy i různé sexuální hračky jsou už u top modelek na LiveJasmin standardem. Stejně jako HD kamera, pěkná nová čistá postel, profi světla, profi fotky na profilu a rychlé připojení k internetu. Ty nejlepší holky tráví online jen úměrně víc času, klidně i přes 10 hodin za den. To já nedělám, pracuju 4 - 6 hodin. A čím víc času takto zkušená holka tráví online, tím větší počet věrných diváků, kteří platí, aby s ní mohli být osamotě. Většina z nich pak za tebou chodí pravidelně jako za opravdovou milenkou, užít si tě, vykecat se... Jsou v tom z jejich strany opravdový emoce. Další velkou výhodou takových holek je, že i chat samotný má z top modelek víc peněz, proto je automaticky řadí na přední pozice a opět tak získávají lepší přísun nových klientů. Holky si pak mohou dovolit zvedat cenu za své vystoupení.

KOLIK TAKOVÝCH SLEPÝCH MILENCŮ MÁŠ?

Průběžný počet se samozřejmě mění, některým láska vydrží několik měsíců, některým několik let... Teď takových členů mám odhadem 70 - 80 a ročně přibude několik nových, někteří naopak ubývají.

NENÍ TO DOCELA NA HLAVU, HRÁT TO NA TOLIK STRAN?

Nikdo není z kamene, ani já ne. První rok jsem s tím měla docela problémy, musíš se naučit, že je to jen hra, kterou máš pevně ve své režii. Nejde o opravdový vztah, alespoň pro tebe ne, i když na druhé straně jsou opravdoví lidé co se ti svěřují a nezřídka úplně otevřou a získají tvé sympatie. Úspěšná camgirl musí být mrcha a velkej pokrytec, jinak nevydržíš. Osvojit si to ale lze.

SETKALA JSI SE NĚKTERÝM Z TVÝCH KLIENTŮ OSOBNĚ?

To ne, striktně odděluji svůj opravdový život od života camgirl, i když velká většina mužů by o setkání nejspíš stála. Někteří se zeptají, někteří mě zvou, ale nikdy jsem se s žádným svým klientem osobně neviděla. Občas mi někdo chce poslat dárek a na to jsem si zřídila na poště P.O.BOX.

CO VŠECHNO TI DIVÁCI POSÍLAJÍ?

Nejčastěji šperky, kabelky, parfémy, oblečení... ale jednou jsem od jednoho Američana dostala například i pravý javorový sirup... Často kupony do Amazonu, nejčastěji však jako dárek dostávám během show extra kredit, klidně i $100, na nové prádélko, kostýmek nebo vibrátor... klienta pak velmi potěší, když mě vídí v novém prádle od něj.

JAK U TEBE PROBÍHÁ TAKOVÁ TYPICKÁ PRIVÁTNÍ SHOW?

Existují 2 typy návštěvníků na privátu. Nejčastěji jsou to chlapi, kteří na chatu hledají to, co nemají doma nebo jim partnerka nedokáže splnit. Chtějí naživo koukat na pěknou nahou holku, kterou doma nemají a mít pocit, že jim aspoň na chvilku patřím. Taková show začíná striptýzem a končí společnou masturbací, obvykle trvá 15 - 30 minut. Někteří chlapi se pak zamilují a stane se tak z nich druhý typ návštěvníků. Ti pak s tebou na privátě opakovaně tráví hodiny a hodiny povídáním o všem možným, mnohdy ani sex ani strip nechtějí. Chtějí být jen s tebou a nechtějí, abys byla s někým jiným. Jde vlastně o takový dlouhodobý virtuální vztah, který je třeba udržovat.

JE NĚCO CO JSI NA CHATU ODMÍTLA PŘEDVÁDĚT?

Samozřejmě. A děje se to docela často. Konkrétně odmítám pissing, klystýr, kálení, olizování análního dilda atp.. to je na mě moc, ale věřím, že jsou na LiveJasmin holky, které i toto zvládají. Já to ale nejsem, dělám čistou autoerotiku.

CO TI LIVECHAT DAL?

Na prvním místě to jsou samozřejmě peníze, pro ty to dělám. Mám naspořeno, můžu si koupit co chci... Pořídila jsem si bez hypotéky krásnej byt, auto, viděla jsem půlku světa... A taky jsem se zdokonalila v jazycích. Anglicky teď umím perfektně, domluvím se německy, španělsky, italsky... Získala jsem zkušenosti s chlapama, které bych jinde těžko získávala...

ČÍM JSI PŘIJELA?

Mám Porsche Cayenne. Je to moje druhé auto, na které jsem si na livechatu vydělala, první byl Mini Cooper, ale ten jsem už rozbila... Nejsem moc dobrej šofér, proto teď jezdím v tanku :)

CO TI NAOPAK LIVECHAT VZAL?

Pracuju hlavně vnoci, od půlnoci do 6ti, kdy je v USA večer, takže život mám převrácenej naruby. Spím přes den, pracuji vnoci. Můj osobní život taky není ideální, stálého přítele nemám, ale doufám, že se to změní až s tím skončím. Občas mě přepadnou splíny, že žiju nějak divně...

JAK DLOUHO TO CHCES JEŠTĚ DĚLAT A JAK PLÁNUJEŠ SVOJI BUDOUCNOST?

Nedávno jsem koupila pozemek, na kterém chci postavit dům. Na videochatu si na něj chci ještě vydělat + nějakej milion na nastartování byznysu, který by mě pak dál živil, ale konkrétněji jsem o tomto ještě nepřemýšlela. Taky bych si ráda dodělala vysokou školu, kterou jsem zanechala. Počítám, že 3 - 4 roky to ještě budu muset dělat, pak se chci usadit a začít normálně žít.

MÁŠ NA ZÁVĚR NĚJAKOU RADU PRO HOLKY, KTERÉ S LIVECHATEM CHTĚJÍ ZAČÍT?

Jak jsem už říkala, první rok bývá na livechatu nejtěžší a vypracovat se nahoru chce hodně usílí. Chce to kvalitní vybavení - HD kameru, rychlej internet a na profil profesionální fotky, ideálně i video teaser. První rok by holky, které chtějí nahoru, měly být online co nejvíc a vždy v pravidelnou dobu, aby si je co nejvíc klientů našlo, oblíbilo a měli se ke komu vracet. Takto si začnou budovat loajální členy, kteří pak přinesou nejvíc peněz.